Akcesoria

Rolety, żaluzje, moskitiery. Rolety okienne są niezwykle ważnym elementem każdego wnętrza. Rolety pełnią rolę zarówno ochronną przed światłem, jak również dekoracyjną. Zapoznaj się z nasza bogatą ofertą, w której znajdziesz zwykłe zwijane rolety, rolety rzymskie, rolety dzień – noc, a także rolety plisy. Tak szeroki wybór zapewni Ci możliwość zastosowania rolet w każdym pomieszczeniu.

Co oferujemy?

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani roletami, żaluzjami, moskitierami oferowanymi przez naszą firmę, zapraszamy do kontaktu. Nasz doradca umówi się z Państwem na dogodny termin wykonania bezpłatnego i niezobowiązującego pomiaru. Bezpłatny pomiar i wycenę można zamówić telefonicznie dzwoniąc pod numer telefonu 886 449 727 lub (18) 26-57-137

Oferujemy zakup rolety, żaluzji, moskitier z montażem. Usługa obejmuje ich profesjonalne zamontowanie, a jeżeli jest taka potrzeba to uprzednio zdemontowanie starych, przygotowanie otworu do nowych instalacji oraz wykończenie wszystkich detali. Nie zlecamy prac montażowych podwykonawcom – wszystkie prace wykonujemy sami, w związku z czym do każdej usługi montażowej udzielana jest gwarancja.

Współpracujemy z najlepszymi:

images
images
images
images
images