Bramy garażowe

Bramy garażowe mają zastosowanie szczególnie w prywatnych domach, szeregowych garażach, oraz innych obiektach przeznaczonych do parkowania samochodów lub przechowywania i magazynowania różnych towarów. Biorąc pod uwagę stosunek ceny do korzyści z użytkowania i estetyki obiektu, optymalnym wyborem są segmentowe bramy garażowe.

Co oferujemy?

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani bramami oferowanymi przez naszą firmę, zapraszamy do kontaktu. Nasz doradca umówi się z Państwem na dogodny termin wykonania bezpłatnego i niezobowiązującego pomiaru. Chętnie zaprezentujemy próbniki i katalogi wzorów, pomożemy przy doborze materiałów a następnie od razu sporządzimy kosztorys ofertowy. Istnieje możliwość podpisania umowy na miejscu (z wyznaczeniem dokładnego terminu montażu).

Dbając o zadowolenie naszych klientów nieustannie poszerzamy zakres świadczonych przez nas usług. Obecnie oferujemy zakup bram garażowych z montażem. Nasi montażyści wytłumaczą Państwu jak z nich korzystać w bezpieczny sposób oraz konserwować je, aby jak najdłużej wytrzymały. Nie zlecamy prac montażowych podwykonawcom – wszystkie prace wykonujemy sami, w związku z czym do każdej usługi montażowej udzielana jest gwarancja. Ceny ustalane są indywidualnie, w zależności od rodzaju prac.

Współpracujemy z najlepszymi:

images
images
images
images
images
images