Drzwi wewnętrzne

W naszym sklepie zapoznasz się z ofertą i kupisz drzwi wewnętrzne wielu renomowanych producentów. W naszej ofercie znajdziesz drzwi drewniane, fornirowane okleiną naturalną, laminowane, szklane. Możesz wybrać modele drzwi klasycznych, nowoczesnych, drzwi do salonów, łazienek czy kuchni. Nasi sprzedawcy chętnie pomogą w doborze odpowiedniego modelu, ościeżnic i klamek. Do zakupionych drzwi oferujemy usługę montażu.

Co oferujemy?

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani stolarką okienną, drzwiową lub bramami oferowanymi przez naszą firmę, zapraszamy do kontaktu. Nasz doradca umówi się z Państwem na dogodny termin wykonania bezpłatnego i niezobowiązującego pomiaru. Bezpłatny pomiar i wycenę można zamówić telefonicznie dzwoniąc pod numer telefonu 886 449 727 lub (18) 26-57-137

Oferujemy zakup okien i drzwi z montażem. Usługa obejmuje ich profesjonalne osadzenie, a jeżeli jest taka potrzeba to uprzednio zdemontowanie starych, przygotowanie otworu do instalacji nowych drzwi i okien oraz wykończenie wszystkich detali. Nie zlecamy prac montażowych podwykonawcom – wszystkie prace wykonujemy sami, w związku z czym do każdej usługi montażowej udzielana jest gwarancja.

Współpracujemy z najlepszymi:

images
images
images
images
images
images