Drzwi zewnętrzne

W naszym sklepie zapoznasz się z ofertą i kupisz drzwi zewnętrzne wielu renomowanych producentów. W naszej ofercie znajdziesz drzwi drewniane, fornirowane okleiną naturalną, laminowane, szklane. Możesz wybrać modele drzwi klasycznych, nowoczesnych, drzwi do salonów, łazienek czy kuchni. Nasi sprzedawcy chętnie pomogą w doborze odpowiedniego modelu, ościeżnic i klamek. Do zakupionych drzwi oferujemy usługę montażu.

Co oferujemy?

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani stolarką drzwiową oferowaną przez naszą firmę, zapraszamy do kontaktu. Nasz doradca umówi się z Państwem na dogodny termin wykonania bezpłatnego i niezobowiązującego pomiaru. Chętnie zaprezentujemy próbniki i katalogi wzorów, pomożemy przy doborze materiałów a następnie od razu sporządzimy kosztorys ofertowy. Istnieje możliwość podpisania umowy na miejscu (z wyznaczeniem dokładnego terminu montażu).

Dbając o zadowolenie naszych klientów nieustannie poszerzamy zakres świadczonych przez nas usług. Obecnie oferujemy zakup drzwi z montażem. Usługa obejmuje ich profesjonalne osadzenie, a jeżeli jest taka potrzeba to uprzednio zdemontowanie starych, przygotowanie otworu do instalacji nowych drzwi oraz wykończenie wszystkich detali. Drzwi po zamontowaniu zostaną wyregulowane. Nasi montażyści wytłumaczą Państwu jak z nich korzystać w bezpieczny sposób oraz konserwować je, aby jak najdłużej wytrzymały. Nie zlecamy prac montażowych podwykonawcom – wszystkie prace wykonujemy sami, w związku z czym do każdej usługi montażowej udzielana jest gwarancja. Ceny ustalane są indywidualnie, w zależności od rodzaju prac.

Współpracujemy z najlepszymi:

images
images
images
images